štvrtok, 7 decembra, 2023

„Boj za Spravodlivosť pokračuje – teraz intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým.“ – Daniel Lipšic

Najčítanejšie

NOVÉ VÝZVY
Od môjho nástupu do funkcie špeciálneho prokurátora som sa rozhodol výrazne obmedziť moju komunikáciu na sociálnych sieťach.
Ako som spomenul na mojom hearingu – táto pozícia je rehoľou, a k nej patrí aj veľká miera zdržanlivosti pri komunikácii.
V každom prípade som rád, že sa mi (zatiaľ) darí napĺňať jedno z mojich predsavzatí – zostať v kontakte so živým právom, zúčastňovať sa výsluchov, či súdnych pojednávaní.
Minulý týždeň som pojednával jednu z vecí zločineckej skupiny Sátorovcov na Špecializovanom trestnom súde, a následne väzbu obvinených z prípravy úkladnej vraždy exstarostu obce Marianka. Rád by som bol aspoň jeden deň v týždni v pojednávacej miestnosti – to je prvá línia každého prokurátora.
Boj za Spravodlivosť pokračuje – teraz intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým. Preto netreba poľaviť.
Želám Vám pekný večer.

Zdroj: FB

Podobné články

  1. Aj tento človek na poste špec. prokurátora patrí medzi smutné prvenstvá Slovenska vo svete. Nikde na svete totižto nie je človek riadne odsúdený na takomto poste. Ale stačí mať kamošov na správnych postoch, pomeniť zákony, nechať spraviť bezpečnostnú previerku a voilá, môže sa konkurovať aj matke Tereze.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články