štvrtok, 7 decembra, 2023

PADNI KOMU PADNI, pán poslanec Pellegrini!

Najčítanejšie

PADNI KOMU PADNI, pán poslanec Pellegrini!
Najprv som sa trocha zasmial. Potom som si spomenul, že rodná strana pána Pellegriniho zaútočila na prezidentku SR za to, že prevzala od Petry Vlhovej v dobrej viere dres, na ktorom boli reklamy a dobromyseľne sa spolu odfotili. Začal ju okamžite riešiť Výbor NR SR pre nezlučiteľnosť funkcií pre porušenie zákazu reklamy.
Táto fotografia je minimálne rovnako vážne previnenie voči zákazu reklamy. Dokonca, na rozdiel od prezidentky, ktorá mohla byť prekvapená darom od lyžiarky Vlhovej, pán poslanec si celkom vedome, pre svoju propagáciu a propagáciu firmy vybral miesto, čas, firmu a zverejnil fotografiu.
Dávam podnet tomu istému výboru NR SR a pevne verím, že použije rovnaký meter na tento prípad v duchu obľúbeného hesla pána poslanca a expremiéra Pellegriniho.

Zdroj: FB

Podobné články

8 KOMENTÁRE

  1. Mníška stopárka sa vezie v aute a vraví šoférovi:
    – Vy šoféri, vy sa máte.
    Šofér ju pomiloval a mníška zasa:
    – Vy šoféri, vy sa máte, ale my buzeranti sa musíme prezliekať za mníšky.

  2. Prečítajte si článok..na Aktualitách…kde je písané,ako Kollár podniká s určitými závadovými osobami,ako Sulík,dal zákazku firme,ktorá dlží štátu na daniach a odvodoch,skoro 400 tisíc eur..to sú tí noví..naši ľudia..

  3. Žeby,Ale,čo tam potom,ľudí zaujímajú veci ako napr.ci je Pele teplý,koľko štvorcových metrov má Ficov balkón,a podobne životne dôležité veci,že sme ozaj na pokraji priepasti,to je hlavné médiám úplne jedno.Pandemia,nepandemia,65 procentny dlh,navýšenie deficitu,skrachované firmy,živnostníci,veď to je nám jedno.To bude ozaj veselo.Grecko bolo proti tomu úplne hovno.Ale my máme veľkých expertov napr Procko,ktorí to vyriešia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články