sobota, 2 decembra, 2023

Prekvapí ešte niekoho „reprezentačný“ nápis SEREĎ prerastený burinou?

Najčítanejšie

Sereď / Ani víkend kompetentným  funkcionárom MsÚ nestačil na zaregistrovanie opätovného prerastenia nápisu  SEREĎ burinou a zabezpečenie jej vytrhania.

Snáď po desiaty krát za posledne dva roky konštatujeme neschopnosť vedenia mesta udržať aspoň ako tak v reprezentačnej podobe štrkom vysypaný výtvor zvaný „dielo“ na najfrekventovanejšom vjazde do mesta.

Už sa zamýšľam nad tým, prečo vedenie mesta radšej nevyrieši realizáciu tohto paškvilu dodávateľom na kvalitatívnu úroveň, ktorá mala byť firmou dodaná na začiatku.Toto však v súvislosti s dodávkou neskutočne drahej brány na vodnú hmlu od rovnakého dodávateľa umiestnenej na námestí, môžeme len hádať.

Podobné články

16 KOMENTÁRE

 1. Kto aj na takúto kravinu prišiel? To už nemali do čoho zabrdnúť, lebo málo je to problémov? Je to primitívne. Treba to zlikvidovať a bude po problémoch.

 2. Vyrastie z noci do rana hlavne po dazdi…
  Mesto by malo zamestnat cloveka co by tam stal a cely den upravoval a cistil napis. 🤦‍♂️☹Myslim ze su dolezitejsie veci ktore treba v meste riesit 🤔

 3. Ale vlastne na čo je to tam a na čo to má slúžiť? Vyzerá to ako nejaký transparent, ktorý odvial vietor. Je to úbohé. To sa už inak nevedeli zviditeľniť?

 4. Ja som to tu už písal že stačí kúpiť roztok na ničenie buriny GREEN KAPUT alebo podobný. Najmenšie balenie stojí necelé 3.evráče a dá sa z toho zarobiť asi 5.litrov postreku.
  Treba na to nejakú prázdnu nádobu – rozprašovač z nejakej kuchynskej chemikálie a ideme na to. Za pár dní bude burina fuč a tento rok už určite nevyrastie.
  Upozorňujem všetkých mudrlantov čo sedia za PC a posielajú ma aby som to urobil sám,že ja to za vlastné kupovať nebudem a nie som za to ani platený aby som to išiel postriekať.
  Prajem pekný deň !

 5. A prečo by si to nešiel kupovať a urobiť? Veď pani poslankyňa z MsÚ nám občanom doporučila aby sme sa aj my pričinili o výzor tohoto mesta nielen platením dani ale aj prácou v našom voľnom čase

 6. Pokracujem…

  Uplynul tyzden od zadokumentovania zufaleho stavu NEudrziavania verejnych priestranstiev a to ani tych kuskov, ktore by mali byt v meste vyslovene reprezentacnymi.

  K veci:

  – vedenie mesta Sered pod primatorom Tomcanyim ani po TYZDNI od verejneho upozornenia, nedokazalo zebezpecit vytrhanie budiny v napise SERED.

  Ano, napis povazujem za predrazenu tragediu a cisty nezmysel, no ked uz ho primator chcel, nemali by sme ssa my vsetci obcania za JEHO NESCHOPNOST HANBIT.

 7. Pán Majko, skúste hovoriť za seba, nie za všetkých občanov. Nič vás na to neoprávňuje. Kde ste prišli na to, že sa za Tomčányiho hanbia všetci občania? Za odpoveď vopred ďakuje nevolič súčasného primátora.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články