štvrtok, 7 decembra, 2023

Aktuálne na niektorých sídliskách – kontajnery sú skutočne plné !!

Najčítanejšie

Sereď / Žiaľ občania kritizujúci nedostatok kontajnerov na stojiskách pred bytovkami majú pravdu.

Stačí prejsť sa po meste a fotiť. Jasné, nie vždy a nie na každom stojisku je stav rovnaký. S najväčšou pravdepodobnosťou sa stav mení aktuálne pred každou bytovkou a to dokonca aj obsahovo – prerábanie či upratovanie už v jednom byte môže situáciu meniť zo dňa na deň.

Občania v diskusiách píšu jasne – keď budú kontajnery plné, odpad budú vyhadzovať vedľa nich. Následne ďalšie potkany, ďalší neporiadok po sídliskách…

O toto ide samospráve?

Fotografia bola vyhotovená dnes predpoludním.

Podobné články

11 KOMENTÁRE

 1. anonym 9. februára 2022, 14:11 – ak neviete, ako vyzera vysypany kontajner na odpadky, poslite prosim objednavku s kontaktom na Vas. Dohodneme cenu a foto sluzbu po oznaceni konkretnych kontajnerov ktore mate zaujem vidiet prazdne, pre Vas vykoname.

 2. Pán Majko. Vždy bol problém s kontajnerom na plast a papier. To čo ste odfotil je pravda. Ale veď kontajnery pribudli. Dali menej kontajnerov na KO, s ktorými problém nebol. Tie plné boli málokedy.
  Stále nechápem tieto články. Naučíme sa separovať a všetko bude OK.
  Skôr by som riešil, prečo mesto dalo kontajnery na plast, keď fľaše tvorili gro a sú už zálohované. Mali byt skôr kontajnery na papier.

 3. Koľko je bytových jednotiek v bytovke? A koľko majú kontajnerov na komunálny odpad?

  2.
  Koľko je bytových jednotiek v romskej osade na cukrovarskej? A aký veľký kontajner majú na odpad ? A majú vlastne smetné nádoby aj na papier a plasty?

 4. nabuduce mozno skuste pokrcit plastove flase, kym ich date do kontajneru.. to je taky lifehack, ktory objavi aj clovek s priemernym IQ.. ale chapem, ze je lahsie to tam hodit na debila v igelitke vedla.. to iste papier.. kazdy by chcel vsetko maximalne konfortne pre svoju osobu a nieje ochotny urobit ani to najlahsie.. TELCE!

 5. Toto je asi logika typu, že platím si za odpad, tak jebnem to tam na kopu a nestarám sa. Platím si aj za stočné, môžem sa teda vysrať aj susedovi pred dvere, nie? Lebo je demokracia nebudem predsa robiť to, čo sa odo mňa očakáva.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články