sobota, 30 septembra, 2023

Michal Hanus: „V nasledujúcich voľbách nebudem kandidovať na funkciu poslanca ani na inú verejnú funkciu“

Najčítanejšie

Michal HANUS, poslanec MsZ v Seredi

19 h ·
V poslednej dobe som dostával otázku, či budem kandidovať vo voľbách. Jedna etapa sa končí, iná začína. Etapa poslanca sa pre mňa skončila. V nasledujúcich voľbách nebudem kandidovať na funkciu poslanca ani na inú verejnú funkciu. Moje rozhodnutie je definitívne a nemenné. Tak isto bude za krátko zrušený môj profil poslanca MsZ, ktorý stratí svoje opodstatnenie. Budem sa venovať mojej rodine, ktorej som dal sľub, že viac kandidovať nebudem a práci, ktorá ma baví a napĺňa. Ďakujem Vám za podporu.

 

zdroj: Fb

Podobné články

12 KOMENTÁRE

  1. A to je veľká škoda, ale nečudujem sa Vám, veď vedenie mesta Vám hádzalo polená pod nohy! Dúfam, že už sa konečne zbavíme týchto pánov po voľbách! Veľa zdravia Vám prajem a užívajte si života s rodinkou!

  2. @Anonym 17. júna 2022, 17:04
    Mozno sa zbavite, ale navolite si tam dalsiu moralnu stoku… zo slovenska moralka a inteligencia uteka, v seredi to plati duplom.

  3. Miso niet sa co cudovat. Na boj s tokouto bandou cize dobre organizovanou skupinou musi mat človek naozaj silný zaludok. Pod vedenim Martina sa stala z tohoto mesta drogová a cudzinecka stoka.

  4. Michal sa poctivo pripravoval na každe zasadnutie aktivne sa zapajal do rokovaní vedel o čom sa rokuje aktivne predkladal návrhy na rozdiel od viaceryh kolegov ktorych som na zastupiteľstve počul niečo povedat naposledy vtedy ked pri skladani slubu poslanca povedali slubujem

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články