nedeľa, 1 októbra, 2023

Areál bývalého MILEXu je v rozklade, odpadky pribúdajú

Najčítanejšie

Sereď / Areál bývalého MILEXu začína pripomínať Černobyľ po 35 rokoch od havárie atómovej elektrárne.

Vonkajšie priestranstvá sú zarastené rozbujnenou vegetáciou v lete aspoň z časti zakrývajúcou tony odpadkov nachádzajúce sa takmer v celom areáli. Budovy sú v rozklade a už aj betónové skelety zodpovedajú rokom, počas ktorých sú z nich odstraňované sklenené rámy, vytrhávaná elektroinštalácia a v niektorých prípadoch aj armatúry.

Sklo z okien je porozbíjané prakticky všade, kde sa nachádzalo.

Ešte ako tak drží oceľový skelet hlavnej a najvyššej budovy viditeľnej aj z rýchlostnej cesty  R1 a tvoriacej o meste veľa hovoriacu dominantu z pohľadu širokého okolia.

Prostitútky, bezdomovci, feťáci a stále priestor na vývoz odpadu.

Dokedy?

Stav na fotografiách: začiatok júla 2023

Podobné články

17 KOMENTÁRE

 1. Teraz, keď je zatvorený most, bude to menej ľudí trápiť, keď nebudú chodiť vedľa toho, zíde z očí, zíde z mysle. …ale je to nepekná panoráma mesta pri jazde po R1, pomník súčasnosti..

 2. Milex je na okraji mesta… ibaj fotiť buriny, výtlky, hlodavce zo zberného dvoru atď tak ako si to robil dakedy… či už sa všetko poriešilo a žijeme v “lepšej” stoke?

 3. FUJ HNUSNÁ SEREĎ AJ S TÝM PLEŠATÝM JAŠTEROHLAVOM KURBELOM SAMÝ FEŤÁK HNUS PROSTYTÚTKY DROGY OLAŠSKÝ CYGÁNY ! ZACHVILKU DOJDE Z BASE ODPORNÝ FEŤÁK A PSYCHOPAT ŠIMEK !!! TO ZAS BUDE BORDELU A POHLAVNÝCH CHORÔB ! KURBEL – ŠERBEL 💀- JAŠTERHLAV SA HANBY !!!

 4. a teraz nech niekto nehovori, ze toto – 9,24 nebolo prijebate uz ako spermia. uz jeho babka musela byt chuj. toto sa neda ani prepit.

 5. AAA Auto to chcelo na bazár, ale nechceli dať povolenie. Mali vypracovany pekný zamer aj v tej vysokej budove na starožitné auta a motorky.

 6. Nechcem byt sprosty, ale ta baba na foto ma napohlad dojazd este dobrych par rokov. Ale asi v tvari bude „hnilá“.
  Keby sa dala dokopy, tzn. prestala brat to seredske svinstvo, tak by sa kludne mohla legalne venovat svojej profesii niekde vonku, ked ju to tak bavi. Samozrejme, musela by si dat poriadne spravit zuby a ostatne dolezite vysetrenia.
  Urcite by zarobila majland, a aj na kvalitny koks by jej sem-tam daco ostalo.. Hmm…

 7. Skoda,ze tu nie je dobry zakon,majitelovi dat pokutu 10tis.za nelegalne smetisko,nezaplati do troch mesiacov,dalsich 50tis.nezaplati,na treti krat, exekutor berie objekt,ak vie policia vtrhnut mechanikom co rozoberaju stare autovraky na svojom pozemku a dat im vysoku pokutu,preco to nefunguje aj pri tomto areali?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články