nedeľa, 1 októbra, 2023

Sereď AKTUÁLNE: Údržba komunikácie Cukrovarská v smere na Dolnú Stredu

Najčítanejšie

Sereď / Upozorňujeme na prekážku v doprave spôsobenú prácami pri údržbe cestnej komunikácie  Cukrovarská ul. smer Dolná Streda. Údržbu vykonávajú cestári, ktorí mechanizmami zasahujú do jedného jazdného pruhu. Pri prácach sa priebežne posúvajú a ich označenie je viditeľné – rešpektujte krátke zdržanie pri obchádzaní týchto mechanizmov.

Jazdite opatrne!!

Podobné články

6 KOMENTÁRE

  1. ..katastrofa ,tieto „nezávislé noviny“ sa stali informačným portálom o dopravnej situácií na Slovensku a nie o dianí sa v meste. Vlastne čo budem písať .keď už nemám o čom. Už sú tam „naši ľudia“ a tí platia..

  2. ..katastrofa ,tieto „nezávislé noviny“ sa stali informačným portálom o dopravnej situácií na Slovensku a nie o dianí sa v meste. Vlastne čo budem písať .keď už nemám o čom. Už sú tam „naši ľudia“ a tí platia..

  3. Myslel som, že niektorí mentálni atléti prestali čítať články, len komentujú. Ale že už si už nevedia prečítať ani len nadpis, to som nevedel.

  4. Myslel som, že niektorí mentálni atléti prestali čítať články, len komentujú. Ale že už si už nevedia prečítať ani len nadpis, to som nevedel.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie články